Luminis - Ekskluzywne Lampy i Oświetlenie

Aquaform lampy

Lampy Aquaform to rodzima marka, bo lampy produkowane są w Polsce. Z usług tej firmy oświetleniowej bardzo chętnie korzystają klienci nie tylko prywatni, ale również architekci i projektanci wnętrz, u których Lampy Aquaform zyskały największą renomę.

Produkty dostępne są również w naszym sklepie. Na największą uwagę z firmy Aquaform zasługuje nowoczesna lampa Uno, która wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo na różne kolory. Lampa Aquaform Uno jest idealna do każdego wnętrza, bo dzięki swojej surowej formie i prostej konstrukcji nie rzuca się w oczy, a jest małym dodatkiem, który z pewnością dopasuje się do każdego wnętrza i uzupełni je o klasyczny, a zarazem nowoczesny przedmiot. Można założyć do niej żarówkę, której maksymalna moc wynosi 75W. Żarówka halogenowa, która świeci kierunkowo, umożliwia nakierowanie światła na konkretne punkty, więc z łatwością możesz nacelować jej światło na dowolne przedmioty i miejsca w domu czy lokalu. Dzięki temu, lampy Aquaform tworzą ciekawe efekty świetlne i zwracają uwagę wszystkich na przedmioty, na które Ty sam chciałbyś zwrócić ich uwagę.

Inną lampą z firmy Aquaform dostępną w naszym sklepie jest Lampa Aquaform Ceres. Jest to lampa o prostym i surowym kształcie, która podobnie jak poprzednia propozycja tej fabryki, jest niewielka i zarazem idealna do każdego wnętrza. Dzięki swojej okrągłej powierzchni lampa firmy Aquaform doskonale komponuje się zarówno na suficie jak i ścianie. Dobrze wygląda tam, gdzie mogłoby się wydawać, że nie ma już miejsca. To dzięki swojemu minimalizmowi i rozmiarowi, który sprawia, że będzie pasowała zarówno do dużych przestrzeni, jak i mniejszych pomieszczeń. Dostępny jest kolor biały i srebrny.

Oświetlenie Aquaform to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie minimalizm w połączeniu z nowoczesnością. To opcja dla tych, którzy oprócz bycia na czasie, dostrzegają prostotę i piękno rzeczy klasycznych.

Aquaform Lampy

Aquaform Lampy 1. Lampy wiszące

  Lampy wiszące

 2. Plafony i reflektory

  Plafony i reflektory

 3. Kinkiety

  Kinkiety

 4. Lampy biurkowe

  Lampy biurkowe

 5. Lampy podłogowe

  Lampy podłogowe

 6. Oprawy do wbudowania

  Oprawy do wbudowania

 7. Lampy techniczne

  Lampy techniczne

 8. Lampy zewnętrzne

  Lampy zewnętrzne

 9. Oświetlenie LED

  Oświetlenie LED


Menu główne:

Strefa klienta:

Logowanie Rejestracja

Dobre oświetlenie ma znaczenie... Eleganckie i z charakterem Nowe spojrzenie na oświetlenie

Wybierz rodzaj lampy:


Copyright 2009 Luminis.pl

Projekt graficzny: Laboratorium Sztuki Pi
Sklep internetowy Shoper.pl

Luminis.pl - Lampy Kraków, Profesjonalne Doradztwo w Kwestii Oświetlenia, Szeroki Wybór Lamp, Kompleksowa Obsługa w Zakresie Projektowania Oświetlenia Wnętrz.