Luminis - Ekskluzywne Lampy i Oświetlenie

Lampy designerskie

W ofercie sklepu znajduje się kolekcja lamp designerskich. Co jest w nich designerskie? Połączenie niepowtarzalnego wyglądu z modną kolorystyką i materiałem. Kolejnym atutem tych lamp, jest ich funkcjonalność. Skupiają światło w jednym punkcie, dając odpowiednią jego ilość, ale nie rażą. Charakterystycznymi kolorami tej designerskiej kolekcji są czerń i biel, przełamujące futurystyczne kształty. Lampy niewielkich rozmiarów nadadzą pomieszczeniom elegancji z nutką odwagi. Dzięki swojemu subtelnemu wyglądowi nadają się zarówno do sypialni, jak i do pokoju dziecka. Przezroczysty kabel np. w czarnej lampie tworzy nierealny efekt lampy zawieszonej w powietrzu.Idealna propozycja dla klientów nowoczesnych, którzy nastawieni są na dekorowanie pomieszczeń w nietuzinkowy sposób.

Dla twórczych klientów, chcących wnieść cząstkę siebie w swoje wnętrze proponujemy designerskie lampy wiszące, plafony, kinkiety, oczka halogenowe, które można pomalować na dowolny kolor. Oprócz tego, wychylenie halogenu w takich oczkach umożliwia nakierowanie go na każde miejsce wymagające oświetlenia.

Ciekawym pomysłem jest podświetlenie zdjęć, obrazów czy luster powieszonych na ścianie w holu lub salonie. Prosta koncepcja i spokojna forma sprawiają, że lampy designerskie są bardzo uniwersalne i idealne do każdego domu lub budynku użyteczności publicznej ( hotelu, restauracji, biura). Lampy stołowe to kolejna interesująca propozycja kolekcji. Mała lampka wbrew pozorom daje odpowiednią ilość światła umożliwiając na przykład pracę w gabinecie. W ofercie znajdą Państwo również designerskie lampy do salonu i dla dzieci.

Oprócz wymienionych już lamp, są lampy outdoorowe, które dzięki swoim rozmiarom uzupełniają nowoczesne otoczenie domu, przy jednoczesnym oszczędnym oświetlaniu.
Odwaga i minimalizm to hasła przewodnie tej kolekcji lamp designerskich.
 1. Lampy wiszące

  Lampy wiszące

 2. Plafony i reflektory

  Plafony i reflektory

 3. Kinkiety

  Kinkiety

 4. Lampy biurkowe

  Lampy biurkowe

 5. Lampy podłogowe

  Lampy podłogowe

 6. Oprawy do wbudowania

  Oprawy do wbudowania

 7. Lampy techniczne

  Lampy techniczne

 8. Lampy zewnętrzne

  Lampy zewnętrzne

 9. Oświetlenie LED

  Oświetlenie LED


Menu główne:

Strefa klienta:

Logowanie Rejestracja

Dobre oświetlenie ma znaczenie... Eleganckie i z charakterem Nowe spojrzenie na oświetlenie

Wybierz rodzaj lampy:


Copyright 2009 Luminis.pl

Projekt graficzny: Laboratorium Sztuki Pi
Sklep internetowy Shoper.pl

Luminis.pl - Lampy Kraków, Profesjonalne Doradztwo w Kwestii Oświetlenia, Szeroki Wybór Lamp, Kompleksowa Obsługa w Zakresie Projektowania Oświetlenia Wnętrz.