Luminis - Ekskluzywne Lampy i Oświetlenie

Lampy kryształowe

W ofercie sklepu internetowego luminis.pl znajdują się nowoczesne lampy kryształowe. Dostępne są lampy wykonane z metalu lub aluminium i szkła, kształtem przypominające kryształy lodu lub lampy z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z kryształów Swarovskiego, kryształu egipskiego (Asfour) lub szkła Murano, które dodają lampom subtelności i klasy.

Kryształowe lampy wiszące to królewskie ozdoby, które występując w różnych kolorach doskonale wpasują się w gust każdego klienta, zwłaszcza tego najbardziej wymagającego. Dysponujemy wzorowanymi na włoskich projektach nowoczesnymi lampami kryształowymi, z odrobiną ducha vintage, albo klasycznymi. Materiałem klosza lamp tego typu mogą być także kulki akrylowe, które przypominają szkło i w których niesamowicie odbija się światło, lub te wykonane z tkaniny uzupełnione kryształami Swarovskiego, które delikatnie zdobią i nie rażą przepychem.

Niektóre lampy wiszące rozpraszają światło w taki sposób, że efektem jest złudzenie gwieździstego nieba. Idealne do gabinetu, salonu czy sypialni. Kryształy dzięki różnorodnym kształtom i kolorom, załamują i rozpraszają światło w niecodzienny sposób np. kulki skrzą się jak śnieg. Lampy kryształowe są uzupełnieniem każdego oryginalnego pomieszczenia urządzonego z pasją i kreatywnością. W ofercie, oprócz tych sufitowych, znajdują się również lampy stojące – małe lampki nocne stworzą romantyczny nastrój w każdej sypialni. Minimalistycznie, ale w dobrym smaku.
 1. Lampy wiszące

  Lampy wiszące

 2. Plafony i reflektory

  Plafony i reflektory

 3. Kinkiety

  Kinkiety

 4. Lampy biurkowe

  Lampy biurkowe

 5. Lampy podłogowe

  Lampy podłogowe

 6. Oprawy do wbudowania

  Oprawy do wbudowania

 7. Lampy techniczne

  Lampy techniczne

 8. Lampy zewnętrzne

  Lampy zewnętrzne

 9. Oświetlenie LED

  Oświetlenie LED


Menu główne:

Strefa klienta:

Logowanie Rejestracja

Dobre oświetlenie ma znaczenie... Eleganckie i z charakterem Nowe spojrzenie na oświetlenie

Wybierz rodzaj lampy:


Copyright 2009 Luminis.pl

Projekt graficzny: Laboratorium Sztuki Pi
Sklep internetowy Shoper.pl

Luminis.pl - Lampy Kraków, Profesjonalne Doradztwo w Kwestii Oświetlenia, Szeroki Wybór Lamp, Kompleksowa Obsługa w Zakresie Projektowania Oświetlenia Wnętrz.